DOĞUMAK TREYLER BASINÇLI TANK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

2003 yılında LPG Tank ve Çelik Konstrüksiyon İmalatı ile faaliyetine başlamış olup, kısa sürede Basınçlı kaplar ve Endüstriyel Tesis ekipmanları imalatı ile imalat alanını çeşitlendirmiştir.

Ülke ve Basınçlı kaplar teknolojisinin gelişimine paralel olarak imalat çeşidini ve kapasitesini sürekli artıran firmamız, bugün sektöründe kaliteli ürün, tam müşteri memnuniyeti ile tanınmaktadır. 8 dönüm arazi üzerinde kurulu olan DOĞUMAK MAKİNA İMALAT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Çelik Konstrüksiyon ve Makina İmalat Fabrikası 4,000 metrekare kapalı fabrika binası, 4,000 metrekare açık imalat sahası, stok sahaları, sosyal, idari ve yardımcı tesisleri ile her türlü imalat ihtiyacına karşılık verecek yeterliliğe sahiptir.

DOĞUMAK TREYLER BASINÇLI TANK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Kurulurken, Tam Müşteri Memnuniyeti, Teknoloji ve Kaliteyi Yakalamak, Çalışanların Katılımlı Eğitimi, Çevreyi Koruma Bilincini Yayma, Üretim-Tedarik ve pazarlama Süreçlerinin İyileştirilmesi, Tedarikçi Bütünleşmesi, Ürünlerimizin Sürekli ve geliştirilerek İyileştirme, Müşterimiz tarafından en iyi iş ortağı olarak anılmak olarak belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış olmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız.

İdari ve teknik toplam 50 personelimizin Üretim departmanında çalışan tüm personelimiz Kaynakçılık ve montaj konusunda eğitim alıp sertifikalandırılmıştır. Ürünlerimiz kalite kontrolleri TÜV-SÜD tarafından yapılarak belgelendirilmektedir. ISO 3834-2, ISO 9001, API 650, API 1104, CE Uygunluk belgelerimizle Basınçlı kaplar üretimi konusunda yetişmiş elemanlarımızdan aldığımız güçle üretimimize kalitemizden ödün vermeden devam ediyoruz.